PUKKS Chrzciciel Tychy - strona oficjalna

Baner 1 %

KLIKAJ I POMAGAJ

• autor: marcinkusmierz, 2013-11-27 22:05

Z ogromną przyjemnością informujemy, że w dniu dzisiejszym po kilku tygodniach przygotowań udostępniamy Państwu nową stronę do pozyskiwania darowizn.

To najnowocześniejsze narzędzie w Polsce do pozyskiwania nowych darczyńców ale również do utrzymywania relacji z nimi.
"Ogromnie się cieszę, że to specjalistyczne narzędzie z jednej strony pozwala nam na zbieranie darowizn ale z drugiej strony w sposób czytelny pokazuje jak wielki i złożony jest nasz projekt. Jak wiele czynimy w Tychach i dla Tychów dobra. Tak czynimy dobro każdego dnia dla młodych zawodników w Tychach i Bieruniu" mówi pomysłodawca i twórca nowej strony Prezes Akademii Pan Marcin Kuśmierz.

Teraz wszystko w Naszych i  Waszych rękach, ustach i nogach. Szukajmy razem nowych partnerów, przyjaciów i darczyńców naszej tyskiej piłkarskiej rodziny i tak jak nasi zawodnicy i trenerzy codziennie walczą ze swoimi słabościami, przeciwnościami, przeciwnikami godząc sport z nauką - tak my dorośli walczmy dla nich o lepsze warunki do codziennej pracy.

RAZEM MOŻEMY WIĘCEJ ! Więc siła jest w nas samych i od nas zależy jak ją wykorzystamy !

Zapraszamy na nowy portal fundraisingowy naszej AKADEMII.

Prosimy przekazujcie informację o naszej nowej stronie zaprzyjaźnionym rodzinie, znajomym, sąsiadom, sponsorom. W imieniu zawodników już z góry dziękujemy.

Autor: Treść:pozostało znaków:

ZOSTAŃ DARCZYŃCĄ