PUKKS Chrzciciel Tychy - strona oficjalna

Dobrowolne ubezpieczenie

• autor: marcinkusmierz, 2014-09-11 13:40

UBEZPIECZENIE ZAWODNIKÓW.
W ROZWINIĘCIU PRZEDSTAWIAMY OFERTĘ UBEZPIECZENIOWĄ NNW DLA WSZYSTKICH ZAWODNIKÓW I ZAWODNICZEK UCZĘSZCZAJĄCYCH NA ZAJĘCIA W NASZYCH SZKÓŁKACH.

Informujemy, że nasi zawodnicy objęci są ubezpieczeniem na czas trwania zajęć sportowych oraz w drodze na zajęcia i w drodze powrotnej z zajęć.

Jeżeli chcą Państwo doubezpieczyć swoje dziecko zamieszczamy informację na temat dodatkowego dobrowolnego ubezpieczenia.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Stowarzyszenie Kochamy Sport, jako organizator turnieju Deichmann Minimistrzostwa, Minimasters, Ligi Jesiennej oraz wielu innych inicjatyw sportowych na rzecz dzieci, zaprasza do udziału w akcji „Bezpieczny sport w klubie i w szkole”! Oferujemy Państwu pakiet ubezpieczeniowy przygotowany specjalnie z myślą o dzieciach i młodzieży czynnie uprawiającej sport i uczącej się w wieku 3-18 lat.

Atrakcyjna cena 29 złoty to ubezpieczenie obejmujące zdarzenia na całym świecie – w domu, w szkole, na treningach, zawodach sportowych oraz obozach. Generali zobowiązuje się przesłać każdemu ubezpieczonemu dziecku indywidualny certyfikat potwierdzający zawarcie ubezpieczenia NNW.

Zawarcie powyższego ubezpieczenia zwalnia rodziców od opłacania ubezpieczenia w szkole.

Osoby chętne proszone są o zgłaszanie do trenerów lub do kierowników zespołu.

Osoba do kontaktu, udzielająca szczegółowych informacji z ramienia Stowarzyszenia Kochamy Sport:
Sylwia Szmytkowska   t
el.721-944-447.

PROPOZYCJA GRUPOWEGO UBEZPIECZENIA
NASTĘPSTW NIESZCZĘŚLIWYCH WYPADKÓW

Ubezpieczający: Stowarzyszenia Kochamy Sport
Ubezpieczony: osoba przystępująca
Przedmiot ubezpieczenia: Następstwa Nieszczęśliwych Wypadków
Okres ubezpieczenia: 1 rok
Forma ubezpieczenia: Grupowa imienna
Miejsce ubezpieczenia: Generali obejmuje Ubezpieczonego całodobową ochroną ubezpieczeniową od następstw nieszczęśliwych wypadków zaistniałych na całym świecie.
Warunki szczególne:
Ubezpieczający zobowiązany jest przesłać zgłoszenie osób do ubezpieczenia w formie elektronicznej (imię, nazwisko, pesel albo data urodzenia) najpóźniej do ostatniego dnia poprzedzającego początek okresu ubezpieczenia.
Ubezpieczeniem zostaną objęte również nowoprzystępujące osoby, pod warunkiem zgłoszenia ich do ubezpieczenia w terminie do 20 dnia miesiąca poprzedzającego chęć przystąpienia. W przypadku osoby nowozgłoszonej okres ubezpieczenia rozpoczyna się od pierwszego dnia miesiąca następnego po zgłoszeniu.
Ogólne warunki ubezpieczenia:
Podstawę zawarcia umowy stanowią Ogólne Warunki Grupowego Ubez-pieczenia Następstw Nieszczęśliwych Wypadków, zatwierdzone Uchwałą Zarządu Towarzystwa nr GNL/1/3/8/2011 z dnia 17 sierpnia 2011 roku.
Limit odpowiedzialności:
Górna granica odpowiedzialności Generali z tytułu jednego zdarzenia wynosi: 22.100.000 PLN
Ważność oferty:
Przed Przedstawiona oferta jest ważna w ciągu 30 dni od jej wystawienia.

ZAKRES UBEZPIECZENIA SUMY UBEZPIECZENIA
Śmierć Ubezpieczonego wskutek nieszczęśliwego wypadku 5.000 zł
Trwały uszczerbek na zdrowiu Ubezpieczonego wskutek nieszczęśliwego wypadku 10.000 zł
Koszty operacji plastycznych Ubezpieczonego – następstwa nieszczęśliwego wypadku 1.000 zł